ATREA

Ověřen

Výrobce a dodavatel systémů pro řízené větrání s rekuperací tepla, teplovzdušné vytápění a úsporných zdrojů tepla pro všechny bytové budovy, školy a další objekty.

S námi získáte dotaci na

Systémy řízeného větrání s rekuperací tepla

chci kontaktovat firmu


Výrobce a dodavatel systémů pro řízené větrání s rekuperací tepla, teplovzdušné vytápění a úsporných zdrojů tepla pro všechny bytové budovy, školy a další objekty.

Systémy pro řízené větrání s rekuperací tepla

Spol. ATREA, ryze česká společnost, je předním výrobcem a dodavatelem vzduchotechnických jednotek s rekuperací tepla vč. navazujících vzduchotechnických rozvodů, úsporných tepelných čerpadel a akumulačních zásobníků – vše systémově kompatibilní s ucelenou regulací. V rámci vývoje spol. ATREA výrazně přesahuje hranice technických systémů a podílí se na celkové propagaci energeticky úsporného stavění. Za zmínku stojí např. realizace prvního energeticky pasivního domu v ČR v roce 2004, první lokality energeticky pasivních domů v ČR – 13 domů v Koberovech v roce 2007, nebo realizace rekonstrukce objektu na první energeticky pasivní bytový dům v roce 2011. Nabídka a optimalizace technických systémů je tak podpořena zkušenostmi z pilotních staveb a realizací stovek energeticky pasivních domů a několika tisíc dalších realizací po celé Evropě.

Větrání s rekuperací tepla

Rozsah systémů spol. ATREA:

Větrání a teplovzdušné vytápění rodinných domů, bytů a bazénů

Zásobník tepla - atrea

Kompaktní větrací a vytápěcí jednotky pro instalace v realizacích od energeticky pasivního standardu až po rekonstrukce bytových domů, malé školní třídy nebo bazény u RD.

Tepelná čerpadla a integrované zásobníky tepla

Tepelné čerpadlo

Na výběr jsou systémy TČ vzduch / vzduch; vzduch / voda a zem / voda optimalizovaných výkonově pro instalace v energeticky pasivních a nízkoenergetických objektech pro topení, ohřev TV a chlazení. Akumulační zásobníky jsou optimalizovány pro nízké teploty akumulace vody se zajištěním dostatečného průtočného ohřevu TV – ideální pro propojení nízkoteplotního zdroje, VZT systému a ohřevu vody.

Univerzální větrací jednotky s rekuperací tepla

Kompaktní větrací jednotky řady DUPLEX pro komfortní větrání, teplovzdušné vytápění a chlazení malých provozoven, dílen, prodejen, školských objektů, restaurací, obchodů, sportovních a průmyslových hal a bazénů, nebo centrální větrání bytových domů

Větrání kuchyní

Větrání kuchyní

Společnost ATREA dodává ucelený sortiment kuchyňských zákrytů, digestoří a jkuchyňských velkoplošných stropů pro větrání (velko)kuchyní.

 

Bližší informace o produktech na www.atrea.cz

KONTAKTY:

Adresa: V Aleji 20, 466 01 Jablonec nad Nisou

Tel: 483 368 111

Fax:483 368 112

chci kontaktovat firmu