ELEKTRODESIGN ventilátory

Ověřen

Výrobce a dodavatel profesionální vzduchotechniky, ventilátorů a příslušenství, rekuperačních jednotek, tepelných čerpadel, dveřních clon, požárních klapek a dalších produktů.

S námi získáte dotaci na

větrací systémy s rekuperací tepla

chci kontaktovat firmu


ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. je dlouhodobě a dynamicky se rozvíjející společnost, která disponuje vysoce motivovaným kolektivem odborných pracovníků, vlastními výrobními kapacitami, skladovacími prostory a prodejními pobočkami po celé České republice i na Slovensku.

Jedním z hlavních cílů společnosti je zajištění vysoké kvality nabízených produktů, prodejního a poprodejního servisu. Součástí firemní strategie je technická podpora produktů, promptní vypracování nabídek a nadstandardní servisní služby, zajišťované vlastním servisním střediskem.

Kontakt:

Boleslavova 15, Praha 4, 140 00

  • Tel: 241 001 010
  • Fax: 241 001 090

Boleslavská 1420, Stará Boleslav, 250 01

  • Tel: 326 909 017, 015

Web: www.elektrodesign.cz

Email: elektrodesign@elektrodesign.cz

 

 Naše nabídka:

Elekrodesign 1

ECOROOM

Rekuperační jednotka ECO ROOM je ideálním řešením pro náhradu nefunkčních, dříve instalovaných ventilátorů s průměrem 100 nebo 150 mm do obvodových stěn, a to bez potřeby dodatečných stavebních úprav a elektroinstalace. Rekuperační jednotka ECO ROOM je vyrobena z odolného plastu a dodává se s různými délkami tělesa výměníku (dle tloušťky stěny, 310 – 600 mm). K dispozici je také bezpečné 12 V provedení. Jednotka obsahuje systém automatické plynulé regulace otáček na základě unikátního systému detekce vlhkosti vzduchu, tlačítko „BOOST“ pro krátkodobé zvýšení výkonu a automatickou protimrazovou ochranu.

 

Elekrodesign 2

EHR 140 Akor

Bytová větrací jednotka s rekuperací tepla typu EHR 140 Akor je ideální pro rodinné domy do 115 m2, apartmány nebo bytové jednotky. Jednotka je vyrobena ze dvou částí extrudovaného polypropylenu, spojených k sobě zámkem pro zajištění optimální těsnosti. Hrdla jsou umístěna na horní části skříně. Odvod kondenzátu je umístěn na spodní straně jednotky tak, aby bylo možno jednotku namontovat v horizontální i vertikální poloze. Motor je stejnosměrný s velmi vysokou účinností a velice nízkou spotřebou začínající od 5,5 W. Protiproudý deskový výměník dosahuje účinnosti až 90 %. Jednotka je navíc vybavena zabudovaným přijímačem pro bezdrátové ovládání, které je součástí dodávky. Nejsou tedy nutné kabelové elektroinstalační rozvody. Dálkovým ovladačem lze přepínat jednotku do tří stupňů otáček a nastavit doběh.

 

Elekrodesign 3

EHR 280 Akor

Rekuperační jednotka pro byty a rodinné domy. Účinnost rekuperace až 97%. Maximální větrací výkon 375 m3/hod. Účinné EC elektromotory ventilátorů. Digitální regulace drátové i bezdrátové ovládání. Univerzální provedení. Tichý provoz. Nízké pořizovací náklady, jednoduchá instalace, obsluha a servis.

Elekrodesign 4

EHR 325 Ekonovent

Jednotka Ekonovent pro teplovzdušné vytápění nízkoenergetických domů s větrací jednotkou s rekuperací tepla typu EHR 325. Jednotka je tvořena pláštěm z lakovaného ocelového plechu. Čelo větrací jednotky je vybaveno schránkou pro dálkové ovladače větrání s rekuperací. Přední díl tepelného čerpadla HP5 umožňuje přístup k regulátoru topení a chlazení. Tepelné čerpadlo HP5 je rozměrově uzpůsobeno pro přímou montáž pod rekuperační jednotku EHR 325 Ekonovent.  Na horní části skříně EHR jsou umístěna hrdla pro přívod a odvod čerstvého a odpadního vzduchu. Ze spodní části skříně tepelného čerpadla HP5 jsou vyvedena hrdla pro cirkulační vzduch. Odvod kondenzátu z větrací jednotky a tepelného čerpadla jsou propojeny ve spodní skříni do společného sběrače. Větrací jednotka EHR se dodává spolu s elektronickým regulátorem, kterým se ovládá automatický bypass, nastavuje se množství přiváděného vzduchu a časové režimy pro každý den v týdnu. Bezdrátové dálkové ovládání má displej z tekutých krystalů a je určeno k montáži na stěnu.

Elekrodesign 5

DOMEO

Rekuperační jednotka určená pro byty a malé rodinné domy. Účinnost rekuperace je až 92%, maximální větrací výkon 230 m3/hod. Jednotka je vybavená účinnými EC elektromotory ventilátorů, digitální regulací s jednoduchým ovládáním, automatickým obtokem výměníku. Tichý provoz. Nízké pořizovací náklady, jednoduchá instalace a servis.

elektrodesign 21

AVENT P

Ideální pro instalace v bytech či rodinných domech. Jednotky  jsou vybaveny vysoce účinným hliníkovým protiproudým výměníkem a energeticky účinnými EC motory. S excelentními hodnotami nízké spotřeby energie splňuje veškeré současné požadavky úsporného a efektivního provozu. Variabilní řešení systému rozvodů umožnuje rychlou a snadnou instalaci. Větrací jednotky mohou být doplněny řadou komfortních doplňků jako je připojení k inteligentnímu domovnímu systému, čidla kvality vzduchu, bezdrátové ovládání.

elektrodesign22

Příslušenství – ED Plano System®

Systém pro rozvod vzduchu – čtyřhranný

elektrodesign 23

ED Flex System®

Systém pro rozvod vzduchu – kruhový.

elektrodesign 24

ECOAIR DESIGN ECOWATT

ECOAIR DESIGN ECOWATT, které jsou výsledkem použití vědy a nejmodernější technologie ve službách DESIGNU, KOMFORTU, EKOLOGIE a TICHA. Nové radiální ventilátory s EC motorem se vyznačují velmi nízkou spotřebou do 7 W a extrémně nízkou hladinou hluku nižší než 35 dB(A). Díky těmto přednostem jsou předurčeny pro trvalý provoz při nastaveném konstantním průtoku vzduchu s možností přepnutí do režimu BOOST; se zvýšeným výkonem. Každé balení obsahuje čtyři výměnné barevné proužky určené ke sladění designu s interiérem místnosti. Ventilátory ECOAIR DESIGN ECOWATT jsou špičkové výrobky ve své kategorii. Novinkou je odlehčená verze ECOAIT LC ECOWATT, která přináší přerušovaný provoz, ještě nižší spotřebu a to vše s možností plynulého nastavení výkonu ventilátoru.

elektrodesign 25

SILENT DESIGN ECOWATT

SILENT DESIGN je malý nástěnný axiální ventilátor určený pro odvětrání WC a koupelen. Montuje se do krátkého potrubí s přijatelnou tlakovou ztrátou. Svým designem je předurčen pro náročné interiéry. Dodává se v bílém, nebo stříbrném provedení s barevnou dekorační páskou volitelné barvy, která umocňuje soulad s barevným provedením koupelny, nebo WC. Nízkou hlučnost zaručuje unikátní, patentově chráněné řešení motoru a jeho uložení, absorbující veškeré vibrace, které by se mohly přenášet do stavebních konstrukcí.

Ocenění Grand Prix pro SILENT DESIGN

Vzhledem k velkému zájmu o tyto ventilátory byla dostupná barevná provedení u ventilátorů SILENT 100 DESIGN CZ a CRZ rozšířena o následující barvy: černá, šedá, červená, zlatá, mramorově bílá, mramorově černá a champagne. Pro rok 2014 máme k dispozici u produktové řady SILENT 100 nové exkluzivní provedení SWAROVSKI s osvětlovacím proužkem z krystalů SWAROVSKI v barvách (bílá, stříbrná, champagne) a pro ty náročnější zákazníky jsou k dispozici varianty ECOWATT s ještě nižší spotřebou.

elektr 26

Tiché ventilátory TD SILENT

Ventilátory TD SILENT jsou diagonální, dvouotáčkové ventilátory do kruhového potrubí. Svou unikátní konstrukcí spojují výhody axiálních a radiálních ventilátorů. Vzduch prochází ventilátorem jako v axiálním ventilátoru, ale dokáže překonat větší odpor potrubí, podobně jako radiální ventilátor. Ventilátory TD-Silent ve svém plášti obsahují unikátní patentované řešení absorbéru hluku se směrovými komorami. Společně s uložením motoru absorbujícím vibrace do stavebních konstrukcí je dosaženo extrémně nízké hlučnosti.  Proto se s výhodou používá do sestav pro přívod vzduchu, kde je požadavek na velmi tichý provoz. Akustický tlak se ve vzdálenosti 3 m od ventilátoru pohybuje pouze 17- 22 dB(A). Skříň je vyrobena z plastu, u větších rozměrů z ocelového galvanizovaného plechu. Skládá se z montážní lišty s dvěma hrdly a motoru, který je s hrdly spojen rychloupínacími sponami. Konstrukce umožňuje demontáž motorové části bez nutnosti odpojit potrubí. Ventilátory jsou osazeny motorem s dvojím vinutím. Otáčky se přepínají ve dvou stupních pomocí regulátorů REGUL 2 nebo COM 2. Lze též použít regulaci změnou napětí elektronickými regulátory REB (plynulá regulace).

Novinkami v tomto již léta zavedeném produktu je uvedení nové produktové řady ventilátorů TD SILENT-T s integrovaným doběhem. Tyto ventilátory jsou pouze jedno otáčkové a doplňují tento chybějící segment. Dalším průkopníkem nových technologií je NOVÁ produktová řada ventilátorů TD SILENT s přívlastkem ECOWATT. Tyto nové ventilátory s vysoce účinným EC motorem splují maximální požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Regulace otáček se může provádět přímo ve svorkovnici ventilátoru nebo je možné jej řídit vzdáleným potenciometrem REB ECOWATT s vypínacím kontaktem. Díky analogovému vstupu 0-10 V je k ventilátoru možné připojit jakýkoliv analogový senzor např.: čidlo CO2,RH nebo teploty.

elektr27

Malé přívodní jednotky
elektr28

Tepelná čerpadla

elektr29

Dveřní clony

elektr30

Speciální zařízení:

  • Odvlhčovače
  • Osoušeče rukou
  • Topidla
  • Vysoušeče vlasů

elektr31
Digestoře

Tradiční, designové, bezventilátorové digestoře. Dodáváme v různých barevných variantách, šířkách a materiálech. U každé digestoře je možnost recirkulace vzduchu přes uhlíkové filtry (volitelně).

Příslušenství:

elektr32

Potrubní elementy

elektr33

Distribuční elementy

elektr34

Požární klapky a příslušenství

elektr35

Ohebné hadice, tvarovky

elektr36
Regulátory a přepínače otáček

elektr37

Frekvenční měniče VACON

elektr38

Termostaty, čidla a příslušenství

elektr39

Regulátory ohřívačů

elektr40

Řídící systémy

 

 

 

chci kontaktovat firmu