ENBRA, a.s.

Do portfolia našich produktů patří produkty a služby pro oblast technického zařízení budov. Přehled všech našich produktů a služeb naleznete na www.enbra.cz.

S námi získáte dotaci na

Plynové kotle, tepelná čerpadla, solární systémy pro ohřev teplé vody

chci kontaktovat firmu


Firma ENBRA byla založena roku 1991 a od svých počátků až do dnešní doby se profiluje jako klíčový hráč v oblasti technického zařízení budov. Obchodní a zakázkové aktivity společnosti zahrnují mimo jiné také oblast měření spotřeby vody a tepla, indikace dodaného tepla v bytech, rozúčtování nákladů na vytápění, dodávky bojlerů, kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů, energetické audity budov a mnoho dalšího. Společnost ENBRA provozuje rovněž nejrozsáhlejší síť špičkově vybavených autorizovaných metrologických středisek v ČR a SR.

Společnost ENBRA mimo jiné nabízí:

Stacionární kotel na tuhá paliva ENBRA TP-EKO Pellet

Kotel ENBRA TP-EKO je jedním z mála kotlů na českém trhu umožňující spalování více druhů paliv (dřevní pelety a hnědé uhlí ořech) v jediném univerzálním hořáku a přitom dosahuje parametrů nejpřísnější 5. emisní třídy dle ČSN EN 303-5. Pro spalování dřevních pelet splňuje kotel požadavky této emisní třídy ve všech svých výkonnostních provedeních (19-76 kW). Pro spalování hnědého uhlí pak s výkony 19-28 kW, s vyššími výkony pak splňuje požadavky 4. emisní třídy. Kotel má jed­noduchou obsluhu a díky svislým výměníkům i velmi hospo­dárný provoz s minimálním usazováním nečistot a snadným čištěním. Dodatečně jej lze vybavit i řídicí jednotkou pro ekvi­termní regulaci výkonu a řízení třícestného ventilu.

image004

Solární systémy ENBRA Solar 300/330/500

Výjimečně kvalitní tlakový solární systém s praxí prověřenou životností kolektorů již 40 let. Pečlivě vybírané komponenty s dlouhou životností a spolehlivostí zaručují bezproblémový provoz solárního systému.

image008

Další produkty naleznete na www.enbra.cz.

Kontakt:

Popůvky 404, 664 41 Troubsko

Tel: 545 321 203, 603 886 700

Email: brno@enbra.cz

www.enbra.cz

 

chci kontaktovat firmu