Isover

Ověřen

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. na českém trhu vyrábí a prodává izolační materiály Isover pro tepelné, zvukové a protipožární izolace již více než 40 let. Stejně jako na jiných evropských a světových trzích, tak i na českém trhu je Isover největší výrobce a dodavatel izolačních materiálů prvotřídní kvality, které jsou navíc vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin.

S námi získáte dotaci na

zateplení domů, zateplení fasády, zateplení stropu, zateplení podlahy

chci kontaktovat firmu


Společnost ISOVER nabízí nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací, tzn. produkty z čedičového i skleněného vlákna, extrudovaného polystyrenu (XPS) a expandovaného polystyrenu (EPS).

Vedle tradičních výrobků pro izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých a šikmých střech, potrubních rozvodů zahrnuje nabídka také unikátní fólie Isover Vario s proměnným difúzním odporem, lepící a těsnící pásky, tmely apod.

Společnost ISOVER nabízí produkty pro:

  • Zateplení střechy
  • Zateplení fasády
  • Zateplení podlahy a stropu
  • Zateplení suterénu
  • Izolace příček a podhledů
  • Technické a průmyslové izolace

V sortimentu společnosti ISOVER najedete izolační materiály na bázi minerální vlny a polystyrenu (EPS) určené jak pro kontaktní zateplení stěn, tak i do sendvičových konstrukcí. V nabídce jsou také difúzně otevřené hydroizolační folie, pásky a další příslušenství.

Všechny produkty společnosti ISOVER můžete nakoupit také v e-shopu.

 

chci kontaktovat firmu