Novatop

NOVATOP nabízí řešení každému, kdo chce stavět skutečně ze dřeva, bydlet zdravě a současně mít nízké provozní náklady. Dřevo hraje významnou roli v aktuálním boji o úspory energií a těžko bychom hledali ekologičtější materiál, z tohoto pohledu jsou úsporné stavby ze dřeva velmi dobrou investicí.

S námi získáte dotaci na

chci kontaktovat firmu


Úsporná dřevostavba z NOVATOP systému má velmi nízké tepelné ztráty, nepotřebuje běžný systém vytápění, energie získaná ze slunce, uživatelů a domácích spotřebičů zkracuje topnou sezónu na 1-3 měsíce a uspoří tak až 80% nákladů na vytápění. Správně zvolená skladba obvodového pláště zabrání rychlému vychladnutí stavby v zimě a v létě naopak velmi spolehlivě chrání proti přehřívání. Navíc izolační materiály s nízkým difúzním odporem umožní vytvořit difúzně otevřenou obálku, a to bez foliových parozábran, díky tomu stavba „dýchá“ a nehrozí v ní riziko vzniku plísní. Dřevo působí blahodárně, přirozeným způsobem reguluje vlhkost a tím zvyšuje celkový komfort bydlení a nabízí vhodné prostředí i pro alergiky.

NOVATOP je velmi promyšlený systém z celodřevěných velkoformátových panelů (až 12x3m) určených pro stěny, stropy i střechy, které se vyznačují vysokou pevností a stabilitou a mimořádnou statickou únosností. Výsledkem je homogenní, bezpečná a skutečně celodřevěná konstrukce bez tepelných mostů. Jedinečná je možnost okamžité pohledové kvality masivního dřeva, které může být součástí finálního řešení interiéru. NOVATOP má mimořádné akustické i protipožární vlastnosti, je zaručené vzduchotěsný, což je zásadní kritérium pro nízkoenergetické i pasivní domy, a jeví se zároveň nejekonomičtější variantou jejich výstavby. Umožňuje navrhovat moderní a nápadité projekty, nabízí rychlou, přesnou a jednoduchou montáž bez ohledu na roční období, kdy hrubá stavba i vícepodlažní budovy může být otázkou jen několika málo dnů.

Více na www.novatop-system.cz

KONTAKTY

www: www.novatop-system.cz 

e-mail: novatop@agrop.cz

Adresa: AGROP NOVA a.s., Ptenský Dvorek 99, 798 43 Ptení

Tel.: +420 582 319, Fax: +420 582 319 249

Kontaktní osoba: Ing. Josef Mynář – specialista NOVATOP, mobil: +420 725 888 903

chci kontaktovat firmu