Dotace na již vyměněné okna a dveře

Nová zelená úsporám: Na co můžete získat dotaci? Fóra Výměna oken Dotace na již vyměněné okna a dveře

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Jiří a poslední změna proběhla před 2 roky.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky

 • Radek
  #3492 odpověď

  Lze uplatnit i dotace zpětně na vyměněné okna a dveře, a také na tep. čerpadlo ?
  ( první zelenou usporu jsem bohužel nestihl )


  Valentýn Bozgan
  #3769 odpověď

  Dobrý den ,chtěl bych se zeptat zda je možné si zažádat o dotace na okna když jsme okna měnily minuli rok.


  JNZ
  #3789 odpověď

  Radek: dotaci na výměnu oken a dveří je možné dostat jen v případě, že dům také zateplujete – okna a dveře patří do stejné oblasti dotací, byly splněny podmínky (požadovaný efekt zateplení) a vše bylo provedeno v tomto roce. Co se týká dotací na teplené čerpadlo, podporována je výměna starého kotle na tuhá paliva za modernější a úspornější způsob vytápění, takže dotaci můžete získat jen v tomto případě…


  JNZ
  #3790 odpověď

  Valentýn Bozgan: bohužel to není možné


  Viki

  Mario
  #4121 odpověď

  Zpravodaj v te9to podobě nened pro tisk zřejmě opatřen logem ? De1le obsah se nache1zed na 4 strane1ch papedru. Přitom obsah informaced v porvone1ned s obdobnfdm loňskfdm zpravodajem (2 strany tisku) je te9měř stejnfd.Pokud důvěrnedk me1 zajistit tisk pro členy kteřed nemajed předstup k internetu plated ze sve9ho papedry i barvy! Apeluji na faspornost i graficke9 uspoře1de1ned obsahu. Vzhledem k tomu, že stejně zasedle1te informaci o vyde1ned zpravodaje mailem, upřednostňuji zasle1ned zpravodaje v předloze, tak jak to bylo doposud prove1děno!Momente1lně neme1m tiske1rnu v provozu pro neodstranitelnou ze1vadu tiskove9 hlavy.Že1de1m tudedž o vytištěned 6ti kopied a sdělened u koho a kdy je možne9 vyzvednout, abych to stačil včas rozne9st.


  Jiří
  #4503 odpověď

  Dobrý den,
  Plánuji výměnu oken a později zateplení s tím, že tento rok chci vyměnit stará dřevěná za plastová s trojsklem mající svůj SVT pro ZÚ. Projekt (s těmito okny a zateplením) bych udělal příští rok zpětně s realizací zateplení fasády 12cm šedým polystyrenem. Lze žádat o dotaci i na tato okna vyměněná tento rok s tím, že projekt bude datován až přístí rok?

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
Odpověď na: Dotace na již vyměněné okna a dveře
Osobní informace:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

odpověď