Obchodní podmínky

Podmínky registrace

Svou registrací uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas s bezplatným zpracováním osobních údajů v rozsahu, v němž byla registrace vyplněna (e-mail, jméno, příjmení, adresa a telefon) společnosti xBizon, s.r.o. se sídlem Brno, Šumavská 416/15, PSČ 602 00, jakožto správci, a webovému portálu Jaknazelenou.cz, který zřizuje uvedená společnost.

Svůj souhlas uděluji společnosti xBizon, s.r.o. a portálu www.jaknazelenou.cz za účelem nabízení služeb, zasílání e-mailů o novinkách a aktuálních nabídkách a zasílání informací o marketingových akcích a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to po dobu 10 let od udělení souhlasu.

Beru na vědomí, že mám práva dle §11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že mám právo přístupu k údajům a právo na jejich opravu, blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správce se mohu obrátit na správce nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.